SILICON POWER φορτιστής τοίχου SP20WASYQM121PCW, USB-C, PD 20W, λευκός
SILICON POWER
8 σε απόθεμα
Υψηλής απόδοσης USB-C φορτιστής τοίχου της Silicon Power, κατασκευασμένος από ανθεκτικό υλικό και συμβατός με όλες τις συσκευές που φορτίζουν μέσω USB θύρας, με μέγιστη απόδοση 20W.
-θύρα εξόδου USB-C με μέγιστη απόδοση 20W
-υποστήριξη γρήγορης φόρτισης Power Delivery
-προστασία ρεύματος πολλών σημείων
-από ενισχυμένο υλικό, ανθεκτικό στις πτώσεις
-κομψό design με μικρό μέγεθος, εύκολος στην μεταφορά
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Input: AC100-240V, 50/60Hz Max 0.5A
Output: USB-C: 5V/3A, 9V/2.22A
Total Power Output: 20W
Operating Temperature: 0°C – 40°C
Material: PC (UL94V0 Grade)
Dimensions: 67.5 x 30.6 x 35.6mm